o školi

Predstavljamo naše "najvjernije" polaznike - one koji su u školi već nekoliko semestara, ili čak i nekoliko godina...
Što oni misle o školi, nastavi, svojim grupama...?

Dubravka Petrović KrešićDubravka Petrović Krešić, SAP konzultantica
"U školi sam od 2013. godine, kada sam krenula na tečaj A 2.1. Upravo pohađam stupanj B 2.3.
Preporuku za školu sam dobila od prijateljice, profesorice njemačkog jezika, a odluka da krenem je bila pun pogodak. :)
Jako sam zadovoljna školom, pristupom profesorice i kvalitetom rada, te mislim da sam puno napredovala u njemačkom jeziku. Osim toga, grupa je odlična i na satu se i dobro zabavljamo!"

Stjepko Čermak

dr. sc. Stjepko Čermak, doktor veterinarske medicine
"U školi sam od rujna 2014. godine. Nakon 4 semestra završio sam stupanj B 2.2, sada pohađam stupanj B 2.3.
Sviđa mi se opuštena atmosfera i suradnja u grupi. Najdraže su mi rasprave o raznim temama koje uvijek dovedu do neočekivanih zaključaka. Cilj mi je položiti stupanj B2 i poboljšati svoje konverzacijske sposobnosti."

Dora Markač, magistra ekonomije

"PrijDora Markače dvije godine, kad sam odlučila upisati školu njemačkog jezika, škola Francetić bila je moj prvi izbor, a to što sam još uvijek njezin polaznik, govori o tome koliko sam njome zadovoljna. Grupa koju sam upisala ostala je gotovo u jednakom sastavu, što također govori o zadovoljstvu mojih kolega s kojima se često znam družiti i izvan školskih klupa. Opuštena atmosfera i profesionalni pristup prava su formula za napredak koji mogu primijetiti iz stupnja u stupanj."